HePsİjİlErİn sİtEsİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HePsİjİlErİn sİtEsİ

ÜYE OL mutlu oll

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

küçüklük anıları

2 posters
YazarMesaj
Cemreci_kız
modaratör
modaratör
Cemreci_kız

küçüklük anıları Empty
MesajKonu: Geri: küçüklük anıları   küçüklük anıları Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 11:58 am

tşk
Bu Kıs Erenji Yaw
# ((¯`»¦«´¯))alışan üye# ((¯`»¦«´¯))
# ((¯`»¦«´¯))alışan üye# ((¯`»¦«´¯))
Bu Kıs Erenji Yaw

küçüklük anıları Empty
MesajKonu: küçüklük anıları   küçüklük anıları Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 9:26 pm

Bir kere kardesimle dondurma almaya gitmistik kardesim konusurken dondurmasi yere
düstü ben onun dondurmasinin düstügünü görünce kahkahaya boguldum bi anda oda gülmeye
basladi neden güldügünü sordum oda yere düsen 2. dondurma yani benim dondurmami gösterdi
bende altta kalmayip saçini çektim oda bana karsilik verdi benim dondurmamin düsmesinde çok ama çok utandım.(Başka anıya geçtik) Kardeşimle, benden iki yaş küçük kız kardeşim var, annemler evde yokken evdeki birçok eşyayı kül tablası olsun, abajur olsun bir sürü eşyayı; bir tane böyle kapalı barandamız vardı hepsini oraya taşırdık... ve hepsinin üstüne bir fiyat koyardık... annemler eve geldiğinde onlara satmaya çalışırdık... böyle saçma sapan oyunlar oynardık kardeşimle. Evdeki eşyaları annemlere satıyorduk tekrardan.
http://hepsi.forumg.biz

küçüklük anıları
1 sayfadaki 1 sayfası